Aktualności

Na 8 czerwca 2018 roku zafundowaliśmy sobie zakładowe obchody Dnia Leśnika. Małe uroczysko pod Rogowem spełniło oczekiwania pracowników, zadaszenie, ochrona przed prażącym słońcem, pozwalało na spokojne świętowanie. Plac zabaw ze zjeżdżalnią dopełniał atrakcyjność spotkania w rodzinnym gronie. Nie brakowało najmłodszych, dzieciaki mając do dyspozycji spory plac, terenowe warunki, przydały imprezie sporo luzu i urozmaicenia.

Wydarzenia

XXIV edycja Festynu Archeologicznego w Biskupinie odbędzie się w dniach 15 - 23 września 2018 roku pod hasłem „Na kupieckim szlaku”. Jest to impreza zamykająca całoroczny cykl wydarzeń kulturowych organizowanych przez Muzeum Archeologiczne we współpracy ze sponsorami i partnerami.

Zakazy wstępu do lasu

W związku z zaistniałymi zagrożeniami, na podstawie art. 26 ust 3 pkt 1 ustawy z dnia 28.09.1991 roku o lasach (Dz. U. z 2017 r., poz. 788), wprowadza się zakaz wstępu do lasu na terenie całego Nadleśnictwa Gołąbki, który obowiązuje aż do odwołania. Podjęte decyzje mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa publicznego oraz sprawny przebieg akcji porządkowania lasu.