Lista aktualności Lista aktualności

Powrót

Choinka dla dawców

Choinka dla dawców

Leśnicy z Gołąbek przekazują dla honorowych dawców krwi 50 choinek w podziękowaniu za piękny gest ratujący życie potrzebującym.

 

Staraniem Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK im. dr Andrzeja Hoffmana w Żninie w piątek 6 grudnia br organizowany jest na Rynku w Żninie mobilny pobór krwi. W godz. 8-13 podstawiony zostanie specjalny autobus przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Bydgoszczy, koordynatora akcji na terenie całego Woj. Kujawsko-Pomorskiegio.

Ostatni w tym roku pobór krwi łączy się z przedświąteczną atmosferą, leśnicy odpowiedzieli na apel Pani Barbary Nowak - Prezes Żnińskiego Klubu HDK o wsparcie akcji. Kilkudziesięciu pierwszych dawców otrzyma piękną choinkę świerkową, która znajdzie się w centrum świątecznej atmosfery w niejednym domu.

Leśnicy zadbali z Panią Prezes Klubu HDK, aby każda choinka, która trafi do rąk krwiodawcy posiadała certyfikat legalności pochodzenia żywego drzewka prosto z lasu. Dodatkowym atutem będzie satysfakcja z posiadania zielonego świerka, wraz z którym przyniesiemy do domu zapach lasu.

Dla każdego dawcy krwi leśnicy dołączają życzenia białych Świąt, skrzypiących śniegiem, spędzonych w rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów pod naszą choinką.

JP